Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno Arena | 2 etapas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Garnett Rodyti pranešimą
    krc pirma karta rasau sioje temoje, bet duomiuosiu ja ir mane nuolat prajuokina ji. arenos nebus, ji bus maziausiai po 6m. taip galite pailseti ir uzrakinti sia tema, europos cempionato nematys kaunas, pusfinaliai ivyks klaipedoje ir siauliuose o finalas vilniuje ir viskas. NORMALUS ESAT
    Oho, iš kur duomenys?

    beje, "prašaisi į galvą" nuo kai kurių kauniečių

    Comment


      Kokie dar duomenys, reikia gi žmogui kažkur išliet susikaupusį pyktį

      Comment


        Parašė moo Rodyti pranešimą
        Kokie dar duomenys, reikia gi žmogui kažkur išliet susikaupusį pyktį
        gerai sako. kokie dar duomenys, cia mano nuomone, nu daug taip mano, nes su ta arena duzes reikalas

        Comment


          Parašė Garnett Rodyti pranešimą
          arenos nebus, ji bus maziausiai po 6m.

          gerai sako. kokie dar duomenys, cia mano nuomone, nu daug taip mano, nes su ta arena duzes reikalas
          Tavo nuomonė turėtų būti kažkuo paremta. Tad atsakyk man, o kodėl arenos nebus dar būtent 6 metus, o ne penkis su puse ar, pavyzdžiui, keturis?

          Ką noriu tuo pasakyt? Tai, kad, mano nuomone, tavo nuomonė yra tik niekuo nepagrįstas šūkaliojimas. Todėl siūlau kitą kartą tai palikti savo miesto forumo skilčiai Ačiū.
          Paskutinis taisė ; 2007.03.13, 16:52.
          Įžvalgos.lt - FB - G+

          Comment


            kada viskas bus aisku statys ar nestatys siais metais?

            Comment


              Kad ir kaip bebūtų,vistiek patinka man kauniečiai.Tokie atkaklūs ir kantrūs žmonės bet kokiu atveju einantys už savo miestą.Iš visos širdies linkiu jums kada nors turėti kokybišką krepšinio areną,ir tepasprings tie,kurie šnekėjo arenos nelabui,šiuo atveju Garnett.Respect'as jums!
              Mano darbai deviantart'e

              Comment


                Kauno krepsinio arenos projektas- vienas sudetingiausiu visomis prasmemis projektu. Maza to, tai koncesijos projektas, kuriame dalyvauja didele uzsienio imone. Nereikia pamirsti, kad tokie projektai per diena neigyvendinami. Jau vien kiek laiko ateme konkurso dokumentacijos rengimas, konkurso skelbimai. O kur dar derybos del salygu ir t.t. Tokiu dideliu koncesijos projektu nebuvo, kyla klausimai del isipareigojimu dydzio, jo skaiciavimo.

                O kiek uztruko visuomeniniai svarstymai del vietos ir t.t. Kiek pastangu reikejo norint praieti pro medziu ir sunu vedziotoju saloje salininkus. Todel nieko stebetino, kad toks projektas atima ir atims laiko.

                Aisku suprantamas nekantrumas, visko norisi kuo greiciau, taciau negalima kazko reiklaauti, kas butu „virs jegu“.

                Ir kas cia per baimes del krepsinio sostines statuso. Is vis, kas cia per mistiniai statusai? Viskas priklauso tik nuo kaunieciu. Nores save laikyti krepsinio megejais ir laikys. Nores laikyti save sostine ir laikys, ir netures tam reiksmes arenos ar dar kazkas.

                garnett:
                esi zmogus su perdeta kritika i viska, neatsizvelgi i aplinkybes, nereikia neigti kitu pastangu, saipytis is visiskai suprantamu dalyku.
                "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
                negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

                Comment


                  Šiandien "Kauno dienoje" Kupčinskas teigia, kad jau šią vasarą turi prasidėti statybos darbai, nes jos vyks apie 2 metus, o tai yra galutinis terminas iki "Žalgirio" arenos atitikimo EL standartams. Europos čempionatas šiuo atveju yra paskutinėje vietoje ir ne į jį yra orientuojamasi.
                  When a man lies, he murders some part of the world

                  Comment


                    pagaliau baigesi tos kvailos kalbos aie projekto nutraukima..

                    Comment


                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                      Šiandien "Kauno dienoje" Kupčinskas teigia, kad jau šią vasarą turi prasidėti statybos darbai, nes jos vyks apie 2 metus, o tai yra galutinis terminas iki "Žalgirio" arenos atitikimo EL standartams. Europos čempionatas šiuo atveju yra paskutinėje vietoje ir ne į jį yra orientuojamasi.
                      Tuo patikėsiu tik kai pradės kilti konstrukcijos, nes jau bloga prisiminti, kiek tokių pažadų ala "statybos tikrai prasidės tada ir tada" esu girdėjęs.

                      Comment


                        Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
                        Tuo patikėsiu tik kai pradės kilti konstrukcijos, nes jau bloga prisiminti, kiek tokių pažadų ala "statybos tikrai prasidės tada ir tada" esu girdėjęs.
                        Tikrai taip, bet šiuo atveju svarbus politinis naujojo mero pareiškimas.
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          matomai Aš laiškiukas andriukui buvo labai laiku

                          Comment


                            aha tik parasai el. laiska kam nors ir iskarto apsprendi 200mln vertes objekto likima

                            Comment


                              neapsrendi, o parodai, kad miestiečiams ne vis vien, stovės rūmai ar ne

                              Comment


                                Aš tai manau, kad Žalgiris dalyvautų EuroLygoje, jei 2009 rūmai būtų tarkime, tik įpusėti

                                Comment


                                  jus dar randat ka diskutuoti sitoje temoje, man jau cia sviestas sviestuotas...

                                  Comment


                                    Na kiek jau galima tempt laiką??? Vilniaus valdininkai nors ir "ima", bet kažką daro, o Kaune - grūda saujas į kišenes, bet nieko nedaro. Gal reikėtų jums Zuoką su Rubikonu pasikviest?

                                    Comment


                                      naujam "statybų pilote" yra straipsnis arenos tema, visų pirma apie aistras ekspertų taryboj: kad iškilo abejonių , ar projektuojamoj arenoj tilps 15tūkst. liaudies, taip pat išnarpliota galybė konteksto problemų.
                                      kaži ar didelė nuodėmė būtų straipsnį nuscanuoti ir čia įmesti ? ne visi juk SA perka ir skaito. ( ką forumo šeiminikai pasakytų .. )
                                      Paskutinis taisė toshas; 2007.03.14, 23:26.

                                      Comment


                                        kaži ar didelė nuodėmė būtų straipsnį nuscanuoti ir čia įmesti ?
                                        Yra programų skaneriams, kurios atpažįsta raides ir konvertuoja scaną į textą. Tačiau lietuviškas raides teks pačiam susirašyt

                                        Comment


                                          kaži ar didelė nuodėmė būtų straipsnį nuscanuoti ir čia įmesti ? ne visi juk SA perka ir skaito. ( ką forumo šeiminikai pasakytų .. )
                                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                          Comment

                                          Working...
                                          X